Witryna ptasiej Komisji Faunistycznej znowu działa!

Po dłuższej przerwie ponownie uruchomiona została witryna internetowa Komisji Faunistycznej Sekcji Ornitologicznej Polskiego Towarzystwa Zoologicznego (w skrócie: KF).

O wznowieniu strony poinformował nowy sekretarz KF, Zbigniew Kajzer. Na witrynie zamieszczono zaległe orzeczenia wydane od sierpnia 2013 (wcześniej nie publikowane). Orzeczenia z pierwszej części roku 2013 (które były opublikowane już wcześniej) zostaną uzupełnione w najbliższym czasie.

Warto zwrócić uwagę, że wybierając na stronie głównej zakładkę "Orzeczenia" użytkownik zostaje przekierowany do strony z orzeczeniami pozytywnymi. W jej górnej części znajdują się natomiast odnośniki do orzeczeń negatywnych oraz innych.

Na forum list dyskusyjnych przewodniczący KF, Tadeusz Stawarczyk, zwrócił uwagę na fakt, iż wiele zgłoszeń zostało nadesłanych tuż przed posiedzeniem Komisji lub w trakcie jego trwania. Pierwsza część została zaopiniowana w grudniu 2013 (te znajdują się już na stronie), część natomiast uzyskała orzeczenia w styczniu i na witrynie pojawi się w najbliższej przyszłości.

Źródło: Zbigniew Kajzer, Tadeusz Stawarczyk / PPPtaki@yahoogroups.com

Tekst: Antoni Marczewski

Komentarze

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Dostęp do tej części strony wymaga zalogowania.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się »